since 1989

vyrábame od roku 1993 technológiou extrúzie

Naše výrobky sa od samého začiatku na trhu presadzovali sami. Kvalitou, chuťou a rozumnou cenou si získali širokú verejnosť a veríme, že tak to bude naďalej.

Kukurica je odpradávna považovaná za významnú surovinu, svojím širokým využitím. Medzi jej oceňované vlastnosti patrí vysoký obsah vitamínu Ba je tak prírodnou obdobou známeho S-komplexu. Kukurica obsahuje cenné flavonoidy s výrazným antioxidačným účinkom a používá sa aj pri výrobe antibiotík.

Naše výrobky - kukuričné chrumky so značkou M snacks vyrábame od roku 1993 technológiou extrúzie, ktorá zachováva jej pozitívne vlastnosti. Naše výrobky oslovujú prevažne zákazníkov so záujmom o zdravú výživu, sú vhodné pre dietetikov a samozrejme aj pre tých najmenších.

V ponuke nechýbajú výrobky oblúbenej línie NATUR, ktoré sa vyrábajú bez pridania, jedľej soli. Vyrábame niekoľko druhov kukuričných chrumiek s príchuťou. Široký výber sortimentu máme aj v línii sladkých chrumiek v niekoľkých variantách a atraktívnych obaloch. Na základe nápadov našich zákazníkov sme rozšírili ponuku o ďalšie druhy ako sú:

  • ryžové chrumky
  • pohankové chrumky
  • kukurično-pšenové chrumky
  • ľanové chrumky
  • špaldové chrumky

fakty

História

naše začiatky a všetko dôležité
čo sa udialo od roku 1989

spolupracujeme

Partneri

Vďaka dlhoročnej kvalite a spoľahlivému obchodu sa môžeme pochváliť
mnohými úspešnými spoluprácami s týmito obchodnými reťazcami. Neváhajte a pridajte sa k nim!

2020 © Msnacks since 1989 - Všetky práva vyhradené